هر چه می خواهد دل تنگم

1.یک نفر پیدا شود محض رضای خدا به منیژه محامدی بگوید تو که توی خانه‌ات هزار تا کارِ واجب داری بیجا می‌کنی بازبین جشنواره تجربه می‌شوی.

2.هر چه من شبیهِ نیکول کیدمن هستم، مرد خاکستر هم به گیلگمش شباهت دارد.

3.نمی‌دانم چرا هر که با ما کار دارد و دلش گرفته و گوش شنوا و سنگ صبوری جز ما ندارد، ما باید از زندگی بیفتیم بدویم برویم خدمتش و تازه ببینیم همه چیز در امن و امان است.

4.از تأترهای روی صحنه، کلبه‌ی عمو تم کار بهروز غریب‌پور، تهرن کار محمود استاد محمد، مهمان‌های ناخوانده کار امیر مشهدی‌عباس و رودکی کار علی پویان، دوزار نمی‌ارزند. اگر بروید وقتِ فرهنگی‌تان حرام می‌شود.

5.کلی خداوند عزوجل را شاکرم که از کار رودکی بیرون آمدم. خدایی خیلی مزخرف‌تر از اونی شده که فکر می‌کردم. آدم از ایرج راد حیرت می‌کنه که با اون صدا و بیان، وسطِ یک مشت عربده‌کش چه می‌کند.

6.هیچ دیده‌اید بچه‌هایی که این روزها با مادرشان به خرید عید می‌روند، چطور انگار می‌رقصند؟ وقتی جیبِ پدر و کیفِ مادر کمی سنگین‌تر باشد، می‌توان بدون نق زدن خوراکیِ کوچکی داشت و اسباب بازیِ کوچکی و کیفور و سردماغ دنبال مادر جست و خیز کرد.

7.راستی هیچکدام از افراد یا احزاب، محضِ تبلیغ هم که شده، هزینه‌های تبلیغاتی‌شان را صرفِ شبِ عیدِ خانواده‌های کم‌درآمد، بچه‌های یتیم یا زنانِ بی‌سرپرست کردند؟

8.امسال هیچ حالِ تکاندنِ خانه ندارم، سهل است، سبزه هم یادم رفت و دیگر به هفت‌سین نمی‌رسد. ایضاً خانه‌مان نیز بازارِ شام می‌باشد.

9.فیلمِ آمادئوس راجع به زندگیِ موتزارت است و انگار چهره‌ی واقعی‌تری دارد از آنچه ما در ذهن داریم!

10.  گرچه تیم برتون مدعیِ ساختنِ فیلمِ سوئینی تاد برای کریسمس است، اگر صحنه‌های فجیعِ کشت و کشتار حالتان را بد می‌کند، فیلم را نبینید. اما اگر از فیلم‌هایی که اقلاً تا یک هفته روی مغز و اعصابِ آدم ماراتن می‌روند خوشتان می‌آید، بدوید از هرجا شده گیر بیاورید و ببینید.

11.  با مردِ خاکستر یاد گرفته‌ایم تاجیکی بخوانیم. گرچه فارسی حرف می‌زنند اما خطشان با الفبای روسی است. یک نمایشنامه ترجمه کرده‌ایم و در حالِ ترجمه‌ی یک فیلمنامه هستیم. به فیلمنامه می‌گویند: کناپاویسته!

12.  تمرینِ ماهیِ‌رنگین‌کمان ادامه دارد. یک بابایی حاضر شده سالنِ کلاس بازیگری‌اش را به خاطرِ رفاقت و مرام (!) بهمان اجاره بدهد ساعتی 5 هزار تومان.

13.   مردکِ گاریچیِ وانتی وسطِ بزرگراه همت زد گلگیرمان را قُپاند و در رفت!

14.   به زودی یه پست می‌ذارم به لهجه‌ی شیرینِ کرمانشاهی، حالش رو ببرید. فعلاً همان قپاندن را نمونه داشته باشید.

15.  خوشحالم که سحرناز4 (چهارمین ماهیِ فایترمان) از عید پارسال تا امسال زنده مانده. اما تقی (لاکپشت عیدی پارسال مرد خاکستر به من) خیلی زود دچار افت کلسیم و نرمی استخوان شد و مُرد و تقی2 هم با همه‌ی تلاش‌های مادرانه‌ی من به همان درد مبتلا شد و باعث شد تصمیم بگیریم غیر از همین سحرناز، هیچ وقت هیچ حیوان دیگری نگه نداریم.

16.   عیدی امسال مرد خاکستر DVD بازی مافیا است که با بی‌طاقتیِ هردومان برای رسیدن عمونوروز هم‌اکنون در مرحله‌ی سی‌وپنج است!

17.   هفده تا شد که شد، چیکار کنم؟ التزام نداده‌ام که سیزده تا باشد!

/ 5 نظر / 38 بازدید
شیوا

سلام.... میگم چقدر دیر به دیر اپ میکنی..... به خودم: خوب همه که مثه من بیکار نیستن..... چه حیف که سبزه نزاشتی.... اخه سبزه ای که ادم تو خونه میزاره یه صفای دیگه داره..... هروز میری میبینی رشد کرده کلی ذوق میکنی..... اصلا به ادم انرژی میده..... عید خوبی داشته باشی..... بوووووووووسسس[ماچ] راستی من با این پستم کلی همشهری پیدا کردم.... ولی خوشبحالت که فقط 3 سال اونجا بودی.... جهنم بود لامصب.... بازم بووووووسسسس

محمد رضا

سلام ... پیشاپیش سال نو رو به تو و خانوادت تبریک میگم ... گفتم بیام احوالی بپرسم ... حسابی هنری شدیا ... خوشحالم ...[چشمک][تایید]

1سلام من اول به خاطر اسمت اومدم آخه هرچی که به هری پاتر مربوط باشه منو جذب میکنه 2بعدش داشتم همینجوری قدم میزدم و به مناظر اطراف نگاه میکردم که نمیدونم رسیدم به کجا ولی ما نیز هم[تعجب]از دست خاندان پدری[سبز]و مخصوصا این اصغر گاریچی[عصبانی]دل چندان خوشی نداریم آخه آدم نیستن 3اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي رنگين کمان من!!! [چشمک][گل]

رسول

4خانواده پدري من حتي براي خود نيز پول خرج نميكنند چه برسه به يتيم و بي سرپرست 5اگه دوباره اون دختر خانومو ديدي برسان سلام مارا

گیج منگولی

سلام سال نو مبارک! امیدوارم سال دگر بچه بغل.. خلاصه از همین دعاها که بزرگترا می کنن! در مورد کارهاتون هم من آرزو دارم این کار جدیدتون رو ببینم! میشه اگه شد بلیطش رو برای من بفرستید؟ وبعد این بیچاره آقا تقی رو نمی شد ببرید دامپزشکی دو تا قرص کلسیم بهش بدن! به این روزگار نیفته؟ دیگه اینکه با این همه مطلب خوب که اینجا هست!چرا تبلیغات بیشتر نمی کنی چرا لینکاتو اضافه نمی منیتا همه بیشتر به مطالبت دسترسی داشته باشه! یک چیز دیگه ! یک فیلم هست که کامرون دیاز داخلش بازی می کنه افراد یک فرقه خاص هستن که هر کسی غیر از خودشونو می کشن و روی قبرشون گوجه فرنگی می کارن و ازش رب درست می کنن! میدونی اسم این فیلم چیه؟ اون فیلمهایی رو هم که گفتی خیلی دلم می خواد ببیینم بعد از مدتها باتر فلای افکت رو دیدم که تا همین حالا روی اعصابم داره پیاده روی می کنه![چشمک]