نازنین منتظره...

نازنین فاتحی به اعدام محکوم شد!

نازنین 18 ساله به خاطر دفاع کاملاً مشروع از خودش و دختر همراهش که توسط سه مرد مورد حمله قرار گرفته بودند، مرتکب قتل یکی از اون ها شد. اگه این کارو نمی کرد یا هر دو دختر پس از تجاوز به قتل می رسیدند و جنازه ی سوخته شونو توی بیابون ها پیدا می کردند یا اگه زنده می موندن با تهیه فیلم ازشون مجبور به سکوت و پرداخت حق السکوت بودند، یا توسط خانواده ی خودشون و به بهانه ی حفظ آبرو کشته می شدن.

حالا نازنین چون پول کافی نداره که وکیل آنچنانی بگیره و با پرداخت پول دهان خانواده ی مهاجم رو ببنده و زندگی خودشو بخره و همچنین از زیباییش و هوچی گری در دادگاه و مطبوعات استفاده نمی کنه محکوم به اعدام شده. اونطرف دنیا نازنین افشین جم وکیل ایرانی تبار در حال جون کندن برای نجات جان اون و بقیه کسانیه که به انواع مشابه محکوم به اعدام هستند. نازنین افشین جم تاکنون امضاهای زیادی در وب سایت کمک به همنام خودش جمع کرده. امضای من دویست و شصت و چهار هزار و هفتصد و سومین امضا در حمایت از لغو حکم اعدام نازنین فاتحی بود که به سازمان ملل ارائه می شه. نازنین فاتحی منتظر امضای شما هم هست و منتظر این که در وبلاگ ها و سایت های خودتون برای نجات جونش کمکش کنید.

آدرس زیر کل ماجرا رو توضیح داده با بقیه ی جزئیات و امضای حمایت از نازنین فقط یه کلیک لازم داره:

www.helpnazanin.com

اگه لینکش درست کار نکرد لطفاً آدرس رو خودتون تایپ کنید

نازنین منتظره...

/ 3 نظر / 97 بازدید
مليکا

خيلی متاسف شدم. متاسفانه هيچ قانونی برای دفاع از زنانی که به عنوان دفاع ناموسی دچار دردسر می شن وجود نداره!

شبناز

سلام نيمفادورای عزيزم خيلی غمگين شدم خانواده ای که همچين جونوری تربيت کردن لابد حالا از اين بنده خدا و جامعه طلب کار هم هستن حتما به آدرسی که دادی سر ميزنم

dg

کار خوبی اين امضاها ولی اصولا فايده نداره!!!