نیمفادورا تانکس

خبرهای شخصی:

برخلاف تصور جمع کثیری از خوانندگان محترم ِ این وبلاگ، هنوز خبری از وروجک نیست و حداقل تا سال آینده هم نخواهد بود. به محض بروز خبری در این زمینه وبلاگ «وروجک» رو افتتاح می کنیم.

خبرهای تأتری:

درحال فکر کردن به اجرای نمایش ماهی رنگین کمان هستم که یه کار کودکانه است.

پیش بینی های هری پاتری:

یادتون هست وقتی دم باریک رو پیدا کردن سیریوس بلک می خواست اونو همونجا بکشه اما هری نذاشت بعدش دامبلدور بهش گفت که این قبیل اتفاقات روابط پیچیده ای بین جادوگرها به وجود میاره؟ و یادتون هست که دم باریک از گوشت دستش برای جسم بخشیدن به ولدمورت استفاده کرد؟ خب این رابطه به ولدمورت هم منتقل شده و الان یه جورایی مدیون هری پاتره پس نمی تونه بکشدش. اما گمان می کنم که رون و هرمیون در این جنگ نهایی کشته بشن.

بعدشم «ر.ا.ب» احتمالاً برادر سیریوس بلک ئه که اول مرگ خوار بوده اما بعد به خاطر فجایع ولدمورت ازش جدا می شه و ولدمورت می گه که باید خودش به حساب اون برسه، به شدت وصف ناپذیری شکنجه اش می کنه و جسدش هیچوقت پیدا نمی شه. این همون کسیه که دنبال جان پیچ های ولدمورته که خرابشون کنه و قبل از هری پاتر به اون فنجونه رسید و اون یادداشت رو گذاشت.

مرگ دامبلدور هم احتمالاً تبانی بین دامبلدور و اسنیپه. در بدجنس بودن اسنیپ شکی نیست اما دامبلدور یه چیزی ازش می دونه که هیچکی دیگه نمی دونه و به همین دلیل اونهمه بهش اعتماد داشته. حالا هم با همدیگه ظاهراً دامبلدور رو که قدرتمندترین دشمن ولدمورته برداشتن تا بتونن یواشکی بر علیه اش مبارزه کنن. دراکو مالفوی هم یه شاهد ساده لوح برای این ماجراست، وگرنه کشتن دامبلدور حتی از منظر قدرت سازمانی جادوگران سیاه هم در اندازه های اسنیپ نیست و باید دستگیر می شد تا خود ولدمورت حال کشتنش رو ببره.

پی نوشت: منتظر ترجمه ی خوب ِ ویدا اسلامیه می مانم.

 

 

 

نوشته شده در ۱۳۸٦/٤/٩ساعت ٤:٤٥ ‎ب.ظ توسط نیمفادورا تانکس نظرات () |

درباره وبلاگ

نويسندگان
آخرين مطالب
آرشيو مطالب
لینک های ویژه
امکانات وب